Kontserdid

Alen Veziko naistepäevakontsert 5.märts kell 19:00

Naistepäevakontserdid märtsis 20/40 “Ikka veel teel…”

23. jaanuaril tähistas laulja ja laulukirjutaja Alen Veziko oma 40. sünnipäeva. Lisaks täitub sellel aastal Alenil  20. aastat tegevmuusiku ja lauljana.

Märtsis annab Alen Veziko viis kontserdi, kus kõlab paremik tema senisest loomingust ja lisaks tutvustab ta oma uue albumi materjali.

Alen külastab kontsert-trioga erinevaid kontserdipaiku üle Eesti.

Kaastegevad:

Klahvpillidel Priit Sootla, kes on Alen Vezikoga koos musitseerinud alates 1998. aastast. Priit Sootla on osalenud ja kaasa teinud muusikalistes kollektiivides nagu Supernova ja Estraadiraadio.

Löökpillidel Karl-Juhan Laanesaar, kes on Aleni bändis mänginud viimased 10 aastat löökriisu. Karl-Juhan on lõpetanud Eesti Muusika ja Teatriakadeemia magistriõppe jazzmuusikas ning lisaks õppinud löökpille Hollandis Arnhemis asuvas Artez Institute of Arts ülikoolis. Ta on mängind paljudes erinevates rokk, pop ja jazz kollektiivides nagu näiteks Mahavok, Stone killer 91, Kirke Karja quartet jpt.

5.03 algusega kell 19:00

Tund aega enne kontserdi algust avatud Saku Mõisa kohvik 

Piletid müügil Piletilevis ja www.alen.ee

Erki Pärnoja soolotuur 10.märts kell 19:00

Erki Pärnoja avaldab uue albumi ning läheb ulatuslikule soolotuurile üle Eesti.

Seitsmest palast koosnev kauamängiv “Leva” näeb ilmavalgust 12. veebruaril. Album kannab äratuntavalt pärnojalikku, eufooria ja melanhoolia vahemail tuksuvat käekirja, kuid kõla ja sisu poolest on teos mitmeplaanilisem ja tundlikum. Eelneva kolme instrumentaalalbumi kõrval on olulise ja uudse tahuna lisandumas Pärnoja vokaal. 2019 alguses Göteborgis salvestatud album on uus teetähis Pärnoja loomingus ning seda mitmel põhjusel — albumil kohtuvad autorile omane unistav-indie’lik helikeel ja kanjonimõõtu, mastaapselt vesternilik kitarrisaund. Eepilisust lisavad orkestraalsed kõlad, mida võib pidada 2018. aastal ilmunud albumi “Saja Lugu” mõjutuseks.

Albumi avaldamisele järgneval nädalal algab Erki soolotuur, mis viib ta seekord laialdasemalt Eestimaaga tutvuma.

On suur õnn, et meil on üle Eesti palju tegusaid kultuuri- ja rahvamajasid, millest paljudesse pole olnud au sattuda – seekordne tuur on sammuke uute tutvuste suunas. Nimelt saab albumil kõlavaid lugusid esialgu elavas esituses kogeda hoopis põnevates paikades üle Eesti, kuhu loodetavasti ka seiklushimulisemad kuulajad tee leiavad.

10.03 algusega kell 19:00

Tund aega enne kontserdi algust avatud Saku Mõisa kohvik 

Piletimüük toimub kontserdi eel kohapeal. Piletihinnad 5-10€.

Paul Neitsov ja Silvia Ilves plaadiesitlus 12.märts kell 19:00

Paul Neitsovi ja Silvia Ilvese märtsis 2020 ilmuv mitmekülgse repertuaariga värske ühisplaat toob kuulajani unikaalselt ning pööraselt kirglikult kõlavaid legendaarseid hitte klassikast rokini.
Salvestis ülistab kitarri ning tsellot kui instrumente, mille ühise kooslusena on võimalik luua midagi müstiliselt ilusat. Plaadil kuuleb sooloesitust nii tšello kui ka kitarri poolt – kumbki omas elemendis. Bach tšellol, Metallica kitarril. Järgnevad palad liidavad tšello ning kitarri ühise jõu – andes edasi äärmiselt jõulist karakterit ning samas kadudes siis intiimselt kirglikku romantikasse.

12.03 algusega kell 19:00

Tund aega enne kontserdi algust avatud Saku Mõisa kohvik 

Piletid müügis Piletilevis

Amore Mio – tenorid German Gholami ja Jie Yin

09.04.2020 algusega kell 19:00

Kaks Eestis tuttavaks saanud hurmuritest tenorit – Germán Gholami Hispaaniast ja Jie Yin Hiinast – ühendavad oma hääled ja viivad meid unustamatute ooperi- ja operetiviiside saatel imelistele muusikaradadele. Võta kaasa kallim ja tule veeda meiega õdus õhtupoolik.

Amore Mio – tenorid German Gholámi ja Jie Yin
Klaveril saadab Itaalia kontsertmeister Tommaso Maganzani.  

Tund aega enne kontserdi algust avatud Saku Mõisa kohvik 

Piletid Piletilevi eelmüügist 20 €/pensionär, 7-12 a õpilane (k.a.) 18 €.

JÄÄÄÄR 16.aprill 19:00

 Kevadsoojus on Jääääre liikuma pannud!
Talvel esitasid neli urbanfolkarit kava kaua aega riiulis seisnud lauludest,
mis nüüd jõuavad paikadesse kus orkestril tol korral käimata jäi.


16.04 algusega kell 19:00

Tund aega enne kontserdi algust avatud Saku Mõisa kohvik ! 

Piletid müügil  Piletilevis ja Piletimaailmas