Majutus

Saku mõisa II korrusel asub 11 omanäolist numbrituba. Numbrite asemel on tubadel nimed, mis on pandud mõisas 1820-1900 vahemikul elanud mõisnike pereliikmete nimede järgi. Suurem osa tubadest on väga ruumikad ning suursuguste kõrgete lagedega nagu ülejäänud mõiski.

Mõisas on võimalik on nautida meie mõisaköögi roogasid, võtta lõõgastav vann ÕlleSpas, jalutada või sportida mõisa pargis ja lähiümbruses. Meelepärase tegevuse leiab igaüks.

Meie toad jaotuvad põhimõttel – standard ja deluxe. Deluxe tubades asuvad tualett ja dušš toas, standard tubades mitte. Samuti on standard kahesed toad väiksemad. Kõikides tubades on televiisor.

Gruppide puhul saame vajadusel osades tubades kahe inimese voodid lahku tõsta. 11 numbrituba võimaldavad majutada 24 külalist ning lisavooditega kuni 36 külalist.

Kokkuvõtlik hinnakiri ja tingimused.

Majutus mõisa kõigis tubades sisaldab:

  • Hommikusööki 0-korruse mõisaköögis
  • ÕlleSPA külastajale tasuta  hommikumantli ja susside kasutust

Sviit (ensuite)

Baggo sviit

Kahetoaline sviit Baggo koos laia voodi, lahtikäiva diivani ning tualeti ja duššiga. Tuba sobib ideaalselt pruutpaaridele.

Kaksik ja paaris deluxe-toad (double & twin deluxe)

Kahekohalistes double ja twin deluxe tubades on lai voodi või kaks eraldi voodit. Lisaks on tubades privaatne tualett ja dušš.

Adam Johann

Double deluxe ehk kahene tuba neutraalsetes toonides. Lisahüvena on toas diivan.

Dorothea Sophia

Kahekohaline double deluxe (või twin deluxe) tuba, mis on naiselikes värvitoonides ning kus lisaks laiale voodile on toas ka tualett ja dušš.

Karl Friedrich

Kahekohaline double deluxe (või twin deluxe) tuba mis on neutraalsetes toonides ja kus lisaks laiale voodile on toas ka tualett ja dušš.

Karl Johann

Kahekohaline double deluxe (või twin deluxe) tuba noormehelikult sinakate toonidega, kus lisaks laiale voodile on toas ka tualett ja dušš.

Otto Magnus

Kahekohaline twin deluxe (või double deluxe) tuba kuninglikult kuldkollastes toonides, kus on toas ka tualett ja dušš.

Paul Eduard

Kahekohaline double deluxe tuba neutraalsetes toonides, kus lisaks laiale voodile on toas ka tualett ja dušš.

Standard kahekohalised toad (standard twin)

Kahekohalistes standard twin tubades on 2 eraldi voodit ning tualett ja dušš asuvad toa kõrval.

Agnetha Helene

Mahedates toonides kahekohaline standard twin tuba, milles on 2 voodit ning tualett ja dušš asuvad toa kõrval.

Hans Hermann

Mahedate, kergelt hõbedaste toonidega ehitud kahekohaline standard twin tuba, milles on 2 voodit ning tualett ja dušš asuvad toa kõrval.

Claus Berend (triple deluxe)

Kolmekohalises deluxe toas on 3 eraldi voodit ning privaatne tualett ja dušš. Lisaks on toas lahtikäiv diivan ja lisavoodite võimalus.

Johann Reinhold (standard quadruple)

Neljakohalises standard toas on 4 eraldi voodit ning tualett ja dušš asuvad toa kõrval. Lisaks on toas ümmargune laud ühise õhtu veetmiseks.