ÕlleSPA

Traditsioon

ÕlleSPA traditsioon ulatub muistsetesse aegadesse. Esimesed spaad ilmusid eelajaloolises Egiptuses ja Hiinas, kus sealseid kuumaveeallikaid kasutati isikliku hügieeni tarbeks ja haiguste ravimise eesmärgil. Kirjalikes allikates mainiti esimest õllespaad umbes 2000 aastat tagasi.

Mis on õllevann?

Õllevann sisaldab õlle naturaalsete ekstraktide koostisosi, milles külalised saavad kümmelda: õllepärmi, humalaid ja linnasejahu. Saku Mõisa ÕlleSPA pakub lõõgastavat õllevanni protseduuri kahes eraldi spaa ruumis. Üks spaa osa on mõeldud väiksemale seltskonnale, kus on kaks 2-inimese vanni; teises ruumis mahutab õlletünn kuni 6 kümblejat. Ruumides on ka sauna kasutamise võimalus, dušš, riietusruum ja möbleeritud puhkeruum õlikaminaga.

Miks on õllevann kasulik?

Tammepuidust õllevanni protseduur omab nahale ja lihastele rahustavat ning noorendavat toimet, kogu kehale tervislikku ja ravivat toimet; aitab välja higistada mürke, vähendada stressi, parandada vereringet ja lõõgastada pingeid; lisaks pakkuda nii kehale kui ka vaimule turgutust ning toita keha rikkaliku B-vitamiinide kompleksi, süsivesikute ja proteiinidega. Tänu õlles sisalduvatele B-vitamiinidele on mõõdukas koguses õlle tarbimine tervisele hea ja soovitatav. Õllevann on iseäranis kasulik tervisehäirete korral, sh selja- ja liigesevalud, samuti nahaprobleemide ravimiseks nagu psoriaas, akne ja tselluliit.

Mida õllevann sisaldab?

Meie käsitsi tehtud tammepuust õllevann sisaldab puhast vett, tumedat ja heledat õlu, pärmi, linnasejahu ning humalat, millel on tervisele antibakteriaalne ja nahale kooriv toime. Tänu ainulaadsetele komponentidele toimib õllevann organismi puhastavalt.

Õlleprotseduuri kirjeldus

Õllevanni protseduur kestab kuni 1,5 tundi, koosnedes 2-3 komponendist: poore avav saun, 25 minutit mõnulemist õllevannis ja 35 minutit lõõgastust hubases kaminasaalis. Õlle tarbimine spaas viibimise ajal on hinnas sees ja kogus sõltub külalise soovist.

Lisavõimalused:

  • Valik suupistevaagnaid õllevanni kõrvale
  • Spetsiaalselt välja töötatud 3-käiguline õllemenüü restoranis Von Sackenmeck
  • Müügil õllekosmeetika
  • Majutus Saku Mõisas

ÕlleSPA on avatud

K-P 11:00-21:00

Kontakt ja lisainfo:

spa@sakumois.ee; +372 5919 6838