Õllespaa

Hetkel on Õllespaa avatud ainult eelneva broneeringuga.

Traditsioon

Õllespaa traditsioon ulatub muistsetesse aegadesse. Esimesed spaad ilmusid eelajaloolises Egiptuses ja Hiinas, kus sealseid kuumaveeallikaid kasutati isikliku hügieeni tarbeks ja haiguste ravimise eesmärgil. Kirjalikes allikates mainiti esimest õllespaad umbes 2000 aastat tagasi.

Mis on õllevann?

Õllevann sisaldab õlle naturaalsete ekstraktide koostisosi, milles külalised saavad kümmelda: õllepärmi, humalaid ja linnasejahu. Saku Mõisa Õllespaa pakub lõõgastavat õllevanni protseduuri kahes eraldi spaa ruumis. Üks spaa osa on mõeldud väiksemale seltskonnale, kus on kaks 2-inimese vanni; teises ruumis mahutab õlletünn kuni 6 kümblejat. Ruumides on ka sauna kasutamise võimalus, dušš, riietusruum ja möbleeritud puhkeruum õlikaminaga.

Miks on õllevann kasulik?

Tammepuidust õllevanni protseduur omab nahale ja lihastele rahustavat ning noorendavat toimet, kogu kehale tervislikku ja ravivat toimet; aitab välja higistada mürke, vähendada stressi, parandada vereringet ja lõõgastada pingeid; lisaks pakkuda nii kehale kui ka vaimule turgutust ning toita keha rikkaliku B-vitamiinide kompleksi, süsivesikute ja proteiinidega. Tänu õlles sisalduvatele B-vitamiinidele on mõõdukas koguses õlle tarbimine tervisele hea ja soovitatav. Õllevann on iseäranis kasulik tervisehäirete korral, sh selja- ja liigesevalud, samuti nahaprobleemide ravimiseks nagu psoriaas, akne ja tselluliit.

Mida õllevann sisaldab?

Meie käsitsi tehtud tammepuust õllevann sisaldab puhast vett, pärmi, linnasejahu ning humalat, millel on tervisele antibakteriaalne ja nahale kooriv toime. Tänu ainulaadsetele komponentidele toimib õllevann organismi puhastavalt.

Õlleprotseduuri kirjeldus

Õllevanni protseduur kestab 1,5 – 2 tundi, koosnedes 2-3 komponendist: poore avav saun, 25 minutit mõnulemist õllevannis ja 35 minutit lõõgastust hubases kaminasaalis. Vaadiõlle tarbimine spas viibimise ajal on hinnas sees ja kogus sõltub külalise soovist.

Vann kahele

Õllespaa väiksemas ruumis on kõrvuti kaks vanni eesmärgiga pakkuda privaatset koosviibimist paarikestele või sõpradele. Ühte vanni saab soovi korral jagada kaks inimest, mis võimaldab paarikestel nautida lähedust ja intiimsust. Kuna vannid asuvad lähestikku, ei ole probleemiks ka eraldi vannides kümblemine. Garanteeritud on privaatsus ning ühte ruumi võõrad seltskonnad jagama ei pea.

Vann kuuele

Õllespaa suuremas ruumis olev kümblustünn mahutab korraga kuni 6 inimest ning on mõeldud väiksematele seltskondadele mõnusaks äraolemiseks. Oodatud on nii poissmeestepeod kui sünnipäevad, kollektiivsed üritused kui ka vahvad sõpruskonnad. Suurematel seltskondadel (kuni 10 in) on võimalik broneerida kogu spaa.

Lisavõimalused:

  • Valik suupistevaagnaid õllevanni kõrvale
  • Majutus Saku Mõisas